דוד סיידור – יזם

Founder & CEO בְּ- חברת נדלן USA

About דוד סיידור – יזם

דוד סיידור
בעל תואר במשפטים, ניסיון של מעל עשור בשוק הנדל"ן הישראלי, מכירה, ייעוץ, ושיווק נדל"ן בישראל.
לאחר פעילות של מעל עשור בשוק הישראלי והבנה מעמיקה בכל תחומי הנדל"ן בארץ הגעתי למסקנה שרבים אחרים הגיעו אליה… אין למשקיע הישראלי אופציות השקעה נדלניות סבירות בישראל !!!
לאחר שבחנו אופציות השקעה ברחבי הגלובוס בניהם גם בספרד, פורטוגל, ברלין, ניו יורק ואפילו באוקרינה. החלטנו להשקיע בעצמנו וללוות משקעים להשקעה בנכס בארה"ב.
"מה שטוב לנו טוב ללקוחות שלנו" – בדקנו בעצמנו את השוק ואנו חיים אותו ברמה היום יומית. אנו לא מנהלים את ההשקעה מרחוק, או רוכשים בשלט רחוק מהארץ, אנו נמצאים בשטח יום יום ובוחנים כל נכס בעצמנו.
בחרנו בשוק הנדל"ן של קליבלנד אוהיו כיוון שהוא מגלם את השוק הטוב ביותר בארה"ב בתמהיל השיקולים בניהם רמת המחירים אל מול מכיר השכירות ביטחון תעסוקתי של השוכרים ופיתוח אוזורי כולל של השוק.
אנו עובדים בצמוד עם חברת ניהול ישראלית הפעילה בשוק מעל עשור והוכיחה את עצמה כיעילה אמינה בטוחה ושקופה.
אנו בנדל"ן USA נותנים לכם ONE STOP SHOP ומאגדים עבורכם את כל השירותים הנדרשים עבור רכישת נכס שיפוצו השכרתו והניהול השוטף שלו.
נדל"ן USA – ההזדמנות לבית משלך

מיין לפי:

No listing found.

1 סקירה

Sort by:
Leave a Review
  • thumb

    Professional service

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus porta justo eget risus consectetur, non venenatis elit blandit. Mauris vehicula, libero a iaculis fringilla, ipsum ipsum tincidunt velit, ut convallis velit ante tincidunt dui. Sed iaculis ullamcorper pellentesque

Leave a Review

Compare listings

לְהַשְׁווֹת